Στη συνάντηση αυτή, τον Δήμο Ελευσίνας εκπροσώπησαν ο Δήμαρχος Ελευσίνας κ. Γεώργιος Γεωργόπουλος, και ο Αντιδήμαρχος κ. Χαράλαμπος Τσαφαράς.
Παράλληλα, ο γερμανικός σύλλογος κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης «Η μουσική Ενώνει», που περιελάμβανε ένα πρόγραμμα με τραγούδια της ξενιτιάς, δώρισε ένα αναπηρικό αμαξίδιο στον Σύλλογο ΑΜΕΑ Ελευσίνας. Στην εκδήλωση συμμετείχαν ο κ. Γιώργος Χατζηαντώνης, πιανίστας εκ μέρους της Εταιρείας Ελλήνων Ακαδημαϊκών Βόρειας Βεστφαλίας και ο Βασίλης Χατζηαντώνης στο βιολί.
0 Σχόλια