Επίσκεψη του Αντιπεριφερειάρχη Χωρικού Σχεδιασμού, Πολεοδομικών Θεμάτων & Εφαρμογών Περιφέρειας Αττικής Λευτέρη Κοσμόπουλου, παρουσία του Δημάρχου Φυλής Χρήστου Παππού, για παρακολουθήσει από κοντά την πρόοδο των εργασιών του αντιπλημμυρικού στη Δροσούπολη. Η επίσκεψη που πραγματοποιήθηκε το πρωί της Πέμπτης 25 Ιανουαρίου στα έργα που βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη στην οδό Πηνειού.
Ο κ. Κοσμόπουλος έκανε γνωστή την επίσκεψή του στον Δήμο Φυλής μέσα από την προσωπική του σελίδα στο facebook και χαρακτηριστικά αναφέρει:
Βρίσκουμε λύσεις σε χρόνια χωροταξικά ζητήματα του Δήμου Φυλής, σε συνεργασία με τον φίλο Χρήστος Παππούς Δήμαρχος Φυλής και με τους συνεργάτες του.
![⚙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2699.png)
Ακόμα, επισκεφθήκαμε το μεγαλύτερο αντιπλημμυρικό έργο που ολοκληρώνεται στη #Δυτική_Αττική από την #Περιφέρεια_Αττικής με χρηματοδότηση ευρωπαϊκών πόρων ύψους 14,9 εκατομμυρίων ευρώ.
0 Σχόλια