Ο Δήμος Χαϊδαρίου και η Κοινωφελής Επιχείρηση σας προσκαλούν στη ΦΩΤΑΓΩΓΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ 2023 και στην έναρξη των εορταστικών εκδηλώσεων του Δήμου.
Πλατεία Δημαρχείου, Σάββατο 16 Δεκεμβρίου, ώρα 19.00.
Σε ένα εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο χωριό, με καρουζέλ και θεματικά σπιτάκια, ο Άι Βασίλης με τα ξωτικά του, οι μάγοι, η βασίλισσα του χιονιού, και ξυλοπόδαροι, θα περιμένουν τους μικρούς αλλά και μεγάλους φίλους μας.
0 Σχόλια