Μέσω των social media η Original 21 καλεί με ανακοίνωσή της τον κόσμο της ΑΕΚ το πρωί της Παρασκευής (11-08) στην Ευελπίδων και εν συνεχεία στην κηδεία του δολοφονημένου Μιχάλη Κατσουρή.
Παρότι η κηδεία του Μιχάλη Κατσουρή είναι στις 17:00 στην Ελευσίνα, η Original 21 έκανε κάλεσμα για τις 12:30 στα δικαστήρια στην Ευελπίδων «για να πάμε όλοι μαζί στον Μιχάλη μας!».
Ακολουθεί η ανακοίνωση :
ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/8 ΣΤΙΣ 17:00 ΣΤΟΝ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΘΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗ.
ΚΑΛΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΙΣ 12:30 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΜΑΣ!!!
0 Σχόλια