Η τελευταία πράξη του δράματος της δολοφονίας του Μιχάλη Κατσουρή θα «παιχτεί» σήμερα στις 5 το απόγευμα στην Ελευσίνα, όπου θα πραγματοποιηθεί η κηδεία του 29χρονου οπαδού της ΑΕΚ.
Η οικογένεια του Μιχάλη Κατσουρή έκανε έκκληση στον κόσμο να μην καταθέσει στεφάνια αλλά να δώσει χρήματα στον σύλλογο «Ελπίδα»:
«Ο Μιχάλης ήταν παιδί ευαίσθητο, καλόκαρδο που «βοήθησε με αυτοθυσία στις φωτιές, βοηθούσε άστεγους και είχε μεγάλη πίστη στο Θεό. Γι’ αυτό η οικογένεια του, αποφασίσαμε αντί στεφάνων να γίνουν δωρεές για μικρά παιδιά, υπέρ του Σωματείου "ΕΛΠΙΔΑ -ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟ" στη μνήμη του αδικοχαμένου μας».
Η ανακοίνωση του οργανισμού "ΕΛΠΙΔΑ-Σύλλογος Φίλων Παιδιών με καρκίνο":
0 Σχόλια