Πιο αναλυτικά συγκεντρώνουμε:
Τρόφιμα μακράς διαρκείας (αλεύρι, ζυμαρικά, όσπρια, γάλα εβαπορέ, σκόνη γάλακτος για παιδιά, κονσέρβες παντός τύπου, δημητριακά, παξιμάδια)
Υπνόσακους, κουβέρτες, είδη ατομικής υγιεινής (μη μεταχειρισμένα).
Όποιος συμπολίτης μας επιθυμεί να προσφέρει μπορεί να προσέρχεται στο Δημαρχείο της πόλης μας (Ιερά Οδός 364 & Κάλβου) από την Τετάρτη 8/2 και ώρες 08:00-20:00.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλείτε τον Αντιδήμαρχο Κοινωνικής Προστασίας Ηλία Μάνδρο (6983219502) και τη Διευθύντρια Κοινωνικής Προστασίας Κυπαρισσένια Σαμαρά (6972362211).
0 Σχόλια