Ο Δήμος Ασπροπύργου εκφράζει τα βαθιά συλλυπητήρια του για τον χαμό του Νεαρού Πυγμάχου, Πρωταθλητή Ευρώπης, Βασίλη Τόπαλου.
Όπως δήλωσε και ο Δήμαρχος Ασπροπύργου, κ. Νίκος Μελετίου: «Είναι στιγμές που οι λέξεις δεν έχουν καμία αξία, και μονάχα το βουβό πένθος αρμόζει. Πριν από ένα μήνα βραβεύαμε τ’ αδέλφια με θαυμασμό και τιμή, και τώρα... Πενθεί η οικογένεια, πενθεί το άθλημα, πενθούν οι φίλοι και συμμαθητές, πενθεί και ο Δήμος μας, πενθεί και η Χώρα».
0 Σχόλια