Φέτος τα Χριστούγεννα ερχόμαστε πιο κοντά, μοιραζόμαστε την αγάπη και...ανταλλάζουμε δώρα.
Ο Δήμος Χαϊδαρίου προσκαλεί όλους τους ενήλικους δημότες να συμμετέχουν στην πρωτότυπη δράση Secret Santa που διοργανώνουμε για πρώτη φορά στον δήμο μας.
Για να πάρετε μέρος, συμπληρώστε τα στοιχεία σας (ονοματεπώνυμο και email) στη φόρμα που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο. Εντός των επόμενων ημερών, θα λάβετε στο email που θα δηλώσετε, ενημέρωση με το όνομα του δημότη που θα χαρίσετε φέτος τα Χριστούγεννα το δικό σας δώρο, καθώς και επιπλέον πληροφορίες για τη διοργάνωση.
Σε μία όμορφη γιορτή, στις 29 Ιανουαρίου, θα ανταλλάξουμε όλοι μαζί τα δώρα μας, θα γνωριστούμε και θα απολαύσουμε τη Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.
Μετά από δύο χρόνια, ας έρθουμε πιο κοντά και ας γιορτάσουμε τα Χριστούγεννα μαζί.
0 Σχόλια