Σε μία φαντασμαγορική εκδήλωση και υπό τις μουσικές του συντοπίτη μας Αναστάσιου Ράμμου πραγματοποιήθηκε εχθές η φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στο Καματερό, με την πολύτιμη συνδρομή της Φιλαρμονικής και των συλλόγων του Δήμου μας.
Το χριστουγεννιάτικο χωριό στο Καματερό άνοιξε τις πύλες του , προσφέροντας στιγμές χαράς σε μικρούς και μεγάλους.
Οι χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στον Δήμο συνεχίζονται μέχρι και τις 31 Δεκεμβρίου 2022.
0 Σχόλια