Πλήθος εκδηλώσεων θα πραγματοποιηθούν το προσεχές σαββατοκύριακο στον Δήμο Αγίων Αναργύρων-Καματερού. Αναλυτικά :
Το Σάββατο 4 Ιουνίου 2022 μπορείτε να βρεθείτε σε μια «Νύχτα Μαγικιά» με την ορχήστρα «Μίκης Θεοδωράκης» στις 21:00 στο Κινηματοθέατρο «Μίκης Θεοδωράκης» (πρώην Ορφέας) στην πλατεία Ειρήνης στο Καματερό.
Την Κυριακή 5 Ιουνίου 2022 μπορείτε να απολαύσετε μια συναυλία πιάνου και κιθάρας στον κήπο του Πολιτιστικού Κέντρου «Σπύρος Αποστόλου στις 19:30 από τους μαθητές του Ωδείου.
Στις 21:00 νοσταλγικές μελωδίες με ένα αφιέρωμα στα 100 χρόνια της Μικρασιατικής Καταστροφής με τις ομάδες παραδοσιακών χορών του τμήματος Πολιτισμού στο Ανοιχτό Κινηματοθέατρο «Μίκης Θεοδωράκης».
0 Σχόλια