O Δήμος Αγίων Αναργύρων-Καματερού ανοίγει για άλλο ένα καλοκαίρι την αγκαλιά του στους μικρούς δημότες μας.
Το καλοκαίρι του 2022 τα παιδιά μας θα συνδυάσουν αθλητικές και πολιτιστικές δράσεις µε πολλές εκπλήξεις. Ο Δήμαρχος της Πόλης μας κ. Σταύρος Τσίρμπας , ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Αθλητισμού κ. Ηλίας Αποστόλου, οι Καθηγητές Φυσικής Αγωγής και οι Καθηγητές των Πολιτιστικών δράσεων και του Ωδείου, σας προσκαλούν στο καλοκαιρινό camp , που αυτό το καλοκαίρι έρχεται ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ με νέες δράσεις και μπόλικη διασκέδαση.
Ελάτε να ανακαλύψουμε και να ξεδιπλώσουμε, όλα σας τα ΤΑΛΕΝΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ σημαίνει ΠΑΙΧΝΙΔΙ και ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ πάντα με ΑΣΦΆΛΕΙΑ.
0 Σχόλια