Το Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 6 το απόγευμα, στον προαύλιο χώρο του 10ου Δημοτικού Σχολείου, θα πραγματοποιηθεί συναυλία με τη Martha Moroleón και πενταμελές σχήμα μουσικών από τη Λατινική Αμερική. Θα συμμετέχει το τμήμα Λατινοαμερικάνικων χορών του Δήμου μας.
Η είσοδος στον χώρο θα γίνεται κατόπιν ελέγχου των πιστοποιητικών εμβολιασμού, νόσησης και self test για τα παιδιά, όπως προβλέπεται από τη νομοθεσία.
Ευχόμαστε Καλή Αποκριά, με υγεία!
0 Σχόλια