Στην τελική ευθεία βρίσκεται η ασφαλτόστρωση της λεωφόρου “Αιγαίου Πελάγους” μετά και την ολοκλήρωση του σημαντικού αντιπλημμυρικού έργου.
Οι εργασίες της τελικής επίστρωσης της πίσσας, ξεκίνησαν σήμερα Τρίτη 30 Νοεμβρίου και αναμένεται να ολοκληρωθούν την Τετάρτη 1η Δεκεμβρίου 2021.
Την ικανοποίησή του για την ολοκλήρωση του έργου εξέφρασε ο Δήμαρχος Φυλής Χρήστος Παππούς που όλο το διάστημα της εξέλιξής του, το παρακολουθούσε στενά. “Κάθε έργο που ολοκληρώνεται είναι η αρχή ενός επόμενου, γιατί για μας η βελτίωση της καθημερινότητας των συμπολιτών μας αποτελεί διαρκή στόχο” τόνισε χαρακτηριστικά δίνοντας τα εύσημα στην Τεχνική Υπηρεσία και τους συνεργάτες του.
0 Σχόλια