Το Γενικό Γραμματέα Εσωτερικών και Οργάνωσης Μιχάλη Σταυριανουδάκη επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Χρήστος Ε. Στάθης, με τον οποίο συζήτησε θέματα του Δήμου – παρουσιάζοντας περιληπτικά το σχετικό έντυπο με τον απολογισμό της διετίας – αλλά κυρίως εκείνα που αφορούν το πρόγραμμα «Αντώνης Τρίτσης».
Ο Δήμος συμμετέχει στο εν λόγω πρόγραμμα έχοντας καταθέσει μελέτες για συνολικά είκοσι τρία (23) υποέργα, τα οποία και αποτέλεσαν κυρίαρχο αντικείμενο της συζήτησης.
Παράλληλα ο Γενικός Γραμματέας έδειξε μεγάλο ενδιαφέρον για την κατάσταση στις πυρόπληκτες περιοχές του Δήμου, σχετικά με την οποία έλαβε ενημέρωση από το Δήμαρχο.
Δήμος Μάνδρας-Ειδυλλίας-Ερυθρών-Οινόης
0 Σχόλια