Η τελευταία μέρα του Αυγούστου είναι αφιερωμένη στους μικρούς μας φίλους. Το παιδικό θεατρικό «Ο μικρός πρίγκιπας» του Αντουάν ντε Σαιντ-Εξυπερύ, είναι μια αγαπημένη ιστορία για την αθωότητα και τη σημασία της αλήθειας.
Μικρός πρίγκιπας ο Θανάσης Τσαλταμπάσης. Παίζουν: Αγοραστή Αρβανίτη, Θανάσης Βοϊδήλος, Γεωργία Μαυροειδοπούλου, Τάσος Ράπτης και Μαριλίζα Χρονέα.
Ραντεβού απόψε στις 21:00 στο Θέατρο Αλέξης Μινωτής.
0 Σχόλια