Ο Δήμος Μάνδρας-Ειδυλλίας-Ερυθρών-Οινόης ενημερώνει ότι η Περιφερειακή Ενότητα Δυτ. Αττικής θα πραγματοποιήσει δωρεάν τεστ ταχείας ανίχνευσης κορωνοϊού (rapid test) για τους πολίτες της περιοχής.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προσέρχονται χρησιμοποιώντας τον κωδικό 1 στα προβλεπόμενα μηνύματα (αποστολή στο 13033) κι εφαρμόζοντας τα προβλεπόμενα υγεινομικά μέτρα πρόληψης, το Σάββατο 6/3/2021, από τις 10:00πμ - 02:00μμ στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου 78 στην Ελευσίνα, στό κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Δυτικής Αττικής.
0 Σχόλια